Sorumlu kuruluş:
Dogan Seo Ajansi Tasarımı
Sibel imrol
Türkiye
E-posta: [email protected]

Temsil etmeye yetkili kişiler
Sibel İmrol

Şirket adı: Dogan Seo Ajansi Tasarımı
Kayıt numarası: TR-411.257.918

Sorumluluk Reddi Beyanı

Yazar bilgilerin doğruluğu, doğruluğu, güncelliği, güvenilirliği ve eksiksizliği konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez.
Yayınlanan bilgilere erişim veya kullanımdan veya kullanılmamasından, bağlantının yanlış kullanılmasından veya teknik arızalardan kaynaklanan maddi veya manevi zararlara ilişkin yazara karşı sorumluluk iddiaları hariçtir.

Tüm teklifler değişebilir. Yazar, ayrı bir bildirimde bulunmaksızın sayfaların bir kısmını veya teklifin tamamını değiştirme, ekleme yapma veya silme veya yayını geçici veya kalıcı olarak durdurma hakkını açıkça saklı tutar.

İçerik ve bağlantılar için sorumluluk reddi beyanı

Üçüncü taraf web sitelerine yapılan referanslar ve bağlantılar sorumluluk alanımızın dışındadır. Bu tür web sitelerine ilişkin herhangi bir sorumluluğu reddetti. Bu tür web sitelerine erişim ve bunların kullanımı ilgili kullanıcının sorumluluğundadır.

Telif Hakkı Bildirimi

Bu web sitesindeki içerik, resim, fotoğraf veya diğer dosyaların telif hakkı ve diğer tüm hakları yalnızca A. Wicki Webdesign’a veya özel olarak adı geçen hak sahiplerine aittir. Herhangi bir unsurun çoğaltılması için telif hakkı sahibinin yazılı izninin önceden alınması gerekir.