1boyama.net web sitemize hoş geldiniz! Boyama sayfaları koleksiyonumuzu kullanmak istemenize sevindik. Lütfen boyama sayfalarımızın kullanımıyla ilgili yönergelerimize dikkat edin:

Kişisel kullanım için Ücretsiz Kullanım

Web sitemizde bulunan tüm boyama sayfalarını evde ve eğitim ortamlarında kullanmanız, indirmeniz ve yazdırmanız ücretsizdir. Bu, anaokulları, okul sonrası bakım merkezleri, gündüz bakım merkezleri ve okullar gibi eğitim kurumlarındaki çocuklar, ebeveynler, büyükanne ve büyükbabalar, öğretmenler ve bakım personeli için geçerlidir.

Yeniden Dağıtım Yasağı

Boyama sayfalarımızın ve herhangi bir dosya formatının başka web sitelerinde dağıtılmasına veya indirilmeye sunulmasına izin verilmez. İçeriğimizi tavsiye etmek isterseniz, lütfen web sitemizde bir köprü oluşturmaktan çekinmeyin.

Sorumluluk Reddi Beyanı

İçeriğimizi indirmek ve yazdırmak sizin sorumluluğunuzdadır. Tüm içeriği doğruluk veya eksiksizlik garantisi vermeden sağlıyoruz. Lütfen kullanmadan önce malzemeleri kontrol edin. Bu web sitesinden indirebileceğiniz tüm şablonlar virüs kontrolünden geçmiştir.

Web sitemizi kullanarak bu şart ve koşulları kabul etmiş ve kabul etmiş olursunuz. Çocuklarınızın yaratıcılığını geliştirmeye yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz!